menu close menu

Sayfa Adı: Sünnet Tahtı

Sünnet Tahtı Yeniçeriler Kiralama Görkemli Bir Düğün Içın Bizimle İrtibata Geçin Profesyonel Ekip ile Sizlerin Hizmetinizdeyiz 0535 521 22 74

Dini Düğün Organizasyonları

Geçmişten bugüne kadar gelen gösterişli sünnet törenleri her aile için oldukça önem teşkil ediyor. Sünnet çocuğuna padişah havası kazandırmak adına giydirilen sünnet kıyafetleri asası ve aksesuarlarının yanı sıra sünnet tahtı son yıllarda çok tercih edilen bir ayrıntıdır.


Sünnet tahtı kiralama hizmeti ile sünnet çocuğu sünnet alanına organizasyon dâhilinde genellikle yeniçeri kıyafeti giymiş kişiler tarafında tahtın taşınması ve sünnet alanında gezdirilip yerine konması ile başlar. Süslenen sünnet tahtında aileler duygusal anlar yaşarken sünnet çocuğu kendisini 
adeta padişah konumunda hissedecektir.

 

Ayrıca sünnet tahtı ile birlikte salona girilirken durumu uygun bir senfoni çalınması organizasyonun eksiksiz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Otantik esintiler yaşatan sünnet tahtları genellikle kırmızı, mavi ve beyaz renklerde olup iki çocuğun oturabileceği büyüklükte konforlu bir alan sağlar. Sünnet tahtı ve mehter marşı eşliğinde davetlilerin arasından davetlileri selamlayarak gelen sünnet çocuğu taht için ayrılan özel alana yerleştirilir.


Bu organizasyonda sünnet bitene kadar sünnet çocuğu tahtı kullanabilir. Sıra dışı bir sünnet töreni gerçekleştirmek için harika bir fikir olarak tercihlerde ilk sıra olmaktadır.

 

İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYE'DE SÜNNET DÜĞÜNÜ VE SÜNNET TAHTI HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

 

Ecdadımızın Geleneği Olan Şehzade Sünneti Ritüelini, sünnet Tahtı ve Yençerilerin Eşliğinde Sizlerin Hizmetinize Sunuyoruz.

 
SÜNNET TAHTI VE YENİÇERİ KİRALAMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0(535)521 2274
Son dönemlerde sevilen bir organizasyon haline gelen sünnet tahtı ve yeniçeri gösterisi Sünnet çocuklarınında vazgeçilmezi haline geldi. Organizasyonda 4 yeniçeri askeri kıyafetli , sünnet tahtını üzerinde sünnet çocuğuyla birlikte mehter marşı eşliğinde mekana görkemli bir şekilde girişi sağlınıyor 

 

Yürüyüş esnasında volkanlarla görselliğe farklı bir hava katılıyor. Sünnet çocuğunun tüm misafirleri selamlaması tüm davetlilerin masalarının önlerinde sünnet tahtı eşliğinde gezdirilerek sağlanıyor.

Son olarak sünnet tahtı sahneye yakın bir yerde fotoğraf çekimi tebrik ve takı merasimi..
yeniçeri askerler taht etrafında nöbet halinde bekliyorlar.

 

Sünnet tahtı düğün organizasyonu sonuna kadar sahnede kalıyor..

Bizimle İrtibata Geçin

    Dini Düğün Organizasyonu

  • Dini Düğün Organizasyonu