menu close menu

Sayfa Adı: Hakkımızda

Sahih Organizasyon. En Kaliteli Organizasyon Müşteri Memnuniyeti Sizlere Hizmet Vermekteyiz Bizimle Iletişime Geçin

Dini Düğün Organizasyonu

Sahih Dini Düğün Organizasyonu olarak sizlere yıllardır titizlikle vermiş oldugumuz hizmetlerimizde, siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre islami kuralların dışına çıkmadan hizmet vermekteyiz.
İslami düğün alanında yaklaşık 15 yıl süreyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Amacımız sade ve nezih bir mekanda insanların gönüllerine göre Hz.peygamberin sünnetine uygun bir biçimde düğününüzü gercekleştirmektir. Evlilik bir ömür boyu iki çifttin birbirine bağlanarak hastalıkta ve sağlıkta, iyi veya kötü günde birbirine sırt yaslayarak bir hayatı paylaşmasıdır.
Sizleride gönlünüzce bir düğün için biz müşterilrimize manevi bir şey yaşatmak amacındayız ama yaşanmadan yaşatılmıyor biz ekibimiz sizlere titizlikle islama uygun sünnete uygun bir etkinlik sunuyoruz sizin memnun olmadıgınız birşeyi yapmıyoruz profesyonel bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz örneğin günümüzde düğünler üzülerek söylüyorumki sünnet diyorlar sünneti cinnete çeviriyorlar biz ve ekibimiz olarak bunların dışındayız elhamdürüllah size engüzel bir şekilde dügün, nişan, sünnet, semazen ğösterisi, palyoça ğösterisi, tiyotra gösterisi, masa sandalye süsleme ve diger bazı etkkinliklerle sizlerleyiz.


Sahih Dini Düğün Organizasyonları 

Bizimle İrtibata Geçin

Faliyetlerimiz

    Dini Düğün Organizasyonu

  • Dini Düğün Organizasyonu